Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cíl Mladé Boleslavi: jedině vítězství
Domazle - Hapoel

Budou se hráči Hapoel Tel Aviv radovat z postupu?větší obrázekZdroj: Reuters

12:30 | 13.12.2006

František Trantina

Tel Aviv - Pouze tři body zajistí mužstvu z Mladé Boleslavi postup ze skupiny G Poháru UEFA. Uvidíme, co trenér Dušan Uhrin ml. vymyslí.

Taktiku určitě konzultoval se svým otcem, který v letech 98/99 trénoval v Izraeli tým Maccabi Haifa.

Hapoel Tel Aviv FC - FC Mladá Boleslav

Zatímco u nás je zimní přestávka, Hapoel vyhrál doma v sobotu nad Bnei Yehuda Tel Aviv v derby 3:1. Domácí tým bude kompletní včetně výborných záložníků Abukasise a Abutbula, kteří podporují útok, a Hapoel tak dokáže vytvářet velký útočný tlak.

Hosté jsou bez nejlepšího střelce Pecky. Mladá Boleslav má v Poháru UEFA jeden problém, tím je střílení branek. Ve třech zápasech skórovala jen jednou. Trenér Uhrin věří, že Izraelci nebudou hrát na remízu, ale budou útočit a otevřou hru.

V bouřlivém prostředí bude utkání řídit trojice německých rozhodčích Meyer, Anklam, Scheibe. Sázkařům doporučujeme vsadit méně než 2,5 branky v utkání.

Radost Mladé Boleslavi

Bolaslavští umí také projevit radost, co dnes?větší obrázekZdroj: ČTK

Můžeme očekávat horké prostředí, kdy by ale první poločas měl být opatrný z obou stran. Hapoelu stačí jakýkoliv bodový zisk, nebude nikam pospíchat. Ale Boleslavi by mohla pomoct krátká pauza, hráči nebyli zvyklí na takovou zátěž během podzimu.

Zejména kapitán Kulič se potýkal se ztrátou formy, zápasy i v reprezentačním dresu ho vyčerpali natolik, že v Gambrinus lize vůbec neskóroval.

Dušan Uhrin starší se na utkání osobně nepodívá. Trénuje teď gruzínské Dinamo Tbilisi a má od syna výslovný zákaz do Tel Avivu přijet. Vždy když sleduje trenérské umění svého mladšího jmenovce, jeho mužstvo prohraje. Utkání přenáší ČT4 Sport, kdo její signál nechytne, může sledovat on-line přenos na stránkách SportPlus.


 
 

Reklama adFOX

Cihelné systémy - Praha

Prodejna stavebnin s velkým výběrem sortimentu. Nabízíme výrobky předních výrobců.

Výhodné směnné kurzy JPY

Nabízíme firmám nákup a prodej deviz a provádění zahraničních plateb i inkas za výhodných podmínek.

Aluminco

Lité ploty, ploty z profilů, brány křídlové, brány otevíravé, zábradlí balkónové a schodišťové.